Serdecznie witamy Państwa na stronie 48 Opolskich Targów Budownictwa „Mój Dom”, które odbędą się 25 – 26 kwietnia 2020 roku w CWK w Opolu, ul Wrocławska 158.
      Co roku na opolskich Targach dostrzegamy nowe firmy. Świadczy to o jakości Opolskich Targów oraz zainteresowaniu opolskim rynkiem.
O kryzysie gospodarczym od kilku lat mówiło się na wszystkich Targach w Polsce i Europie. Dziś kryzysu nie ma, dziś problemy mogą mieć inwestorzy szukający wykonawców.
      Targi dostosowując się do rynkowych potrzeb stały się miejscem spotkań, wymiany doświadczeń, promocji marki, zdobywania prestiżu i laurów.


Podczas oficjalnego otwarcia 48 Targów Budownictwa Mój Dom

(25 – 26 kwietnia 2020)

wręczone zostaną nagrody przyznane podczas

47 Targów Budownictwa Mój Dom

Relacje 47 Opolskich Targów Budownictwa „Mój Dom”:

Jan Mika – targi wpływają na rozwój gospodarczy miasta i regionu:

Podczas oficjalnego otwarcia 47 Targów Budownictwa Mój Dom wręczono nagrody przyznane podczas 46 Targów Budownictwa Mój Dom:

Fotorelacja z 47 Targów Budownictwa Mój Dom:

Podczas oficjalnego otwarcia 46 Targów Budownictwa Mój Dom wręczono nagrody przyznane podczas 45 Targów Budownictwa Mój Dom:

tatus (Copy) halupczok (Copy) grand prix BFN (Copy)

Wyróżnienie 45 Targów Budownictwa Mój Dom dla firmy Wiązar-System sp. j. z Krzywiczyn za prefabrykowane konstrukcje dachowe realizowane z użyciem technologi MITEK

Wyróżnienie 45 Targów Budownictwa Mój Dom dla firmy Kominczad z Dąbrowy za bezinwazyjną metodę renowacji kominów ceglanych

Wyróżnienie 45 Targów Budownictwa Mój Dom dla firmy Perfekt Home z Opola za innowacyjne technologie zdobienia ścian i podłóg

Wyróżnienie 45 Targów Budownictwa Mój Dom dla firmy F.H.U. Jacek Bąk z Olesna za kocioł pelletowy „Zinerg” na biomasę dla gospodarstw domowych

Wyróżnienie 45 Targów Budownictwa Mój Dom dla firmy Ekosun sp. z o.o. S.K.A. z Bielska – Białej za usługę montażu fotowoltaiki w jeden dzień pod klucz


Fotorelacja z 45 Targów Budownictwa Mój Dom:

 


Szanowni Państwo,

Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom” doczekały się kolejnej jubileuszowej edycji, a jubileusze skłaniają do podsumowań. Jedno, po latach okazuje się niezmienne – Opolskie Targi „Mój Dom”, pomimo różnych napotykanych przeciwności „losu”, w dalszym ciągu są dla przedsiębiorców miejscem spotkań, nawiązywania kontaktów i sprzedaży. Przez lata Targi „Mój Dom” stały się miejscem prezentacji nowych technologii oraz edukacji w zakresie stosowania innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań. To dzięki działalności targowej w naszym regionie jest tak dużo rzetelnych firm, oferujących wysokiej jakości produkty i usługi.

Satysfakcjonującym dla organizatorów jest fakt, że dzięki Targom na Opolszczyźnie dziesiątki firm krajowych i zagranicznych znalazło swoje siedziby.

Dla Wystawców spotkania Targowe to nie tylko „poszukiwania klientów”, ale przede wszystkim to ciągła praca nad utrzymaniem zdobytej pozycji i prestiżu.  A jest to coraz trudniejsze wyzwanie, bowiem dzisiejszy rynek jest zdominowany przez produkty i usługi nie spełniające norm i standardów, niska jakość to niska cena, a to potęguje problem nieuczciwej konkurencji.

Szczególnie serdecznie witamy tych Wystawców, którzy od lat uważają opolskie Targi za dobre miejsce do realizacji swoich celów promocyjnych. Co roku na opolskich Targach dostrzegamy nowe firmy. Świadczy to o wartości opolskich targów oraz zainteresowaniu opolskim rynkiem gospodarczym. Dziękujemy wszystkim Wystawcom, gościom oraz zwiedzającym, którzy rokrocznie nadają ogólnopolski klimat naszej opolskiej imprezie. Szczególnie dziękujemy firmom, które partnerując naszym targom wspomagają Wystawców.

Dziękujemy Starostwu Krapkowickiemu, które od lat wspomagając targi, wspomaga opolskie firmy w ich marketingowo – promocyjnych działaniach. Jak zawsze i tym razem Targi będą bogate i interesujące, bowiem prezentują się na nich najlepsze firmy z branży budowlanej. Podczas Targów swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Życzymy Wystawcom udanych kontaktów handlowych i miłego pobytu w Opolu, a zwiedzającym  zdobycia wszystkich potrzebnych informacji dotyczących planowanych lub realizowanych inwestycji.

Ewa Makowiecka

Ewa Makowiecka-Granatowska

 

Artur Ciechociński

Artur Ciechociński

 


 


Relacje z targówLOKALIZACJA TARGÓW „MÓJ DOM”TARGI BUDOWLANE:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


targiopole-myslisz-dom