Opolskie Targi Budownictwa „Mój Dom” 2015 w nowym miejscu

Wiosenne targi odbędą się 10-12 kwietnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Organizatorami są Rynek Śląski i Górażdże.

To 44. edycja naszej imprezy targowej, która przybliża nas do jubileuszu – mówi Artur Ciechociński z Rynku Śląskiego od ponad 20 lat organizator Targów Budownictwa „Mój Dom”, które tym razem odbędą się w CWK w Opolu, a współorganizuje je firma Górażdże.

W minionych latach na opolskich targach obowiązywał podział: wiosną wystawiały się głównie firmy oferujące materiały do budowy domów, a jesienią – wyposażenie wnętrz. – Łagodne zimy i  nowoczesne technologie sprawiły, że budować można przez cały rok, więc i oferta firm jest zawsze aktualna – wyjaśnia Artur Ciechociński. – Odwiedzający targi znajdą tam też to, czego obecnie poszukuje się najbardziej, czyli rozwiązania obniżające koszty użytkowania domów.

Tradycyjnie targi rozpoczną się wręczeniem nagród przyznanych na 43. edycji, czyli grand prix dla Profi-Dach z Jełowej, złotych medali dla Bruktermm z Krasiejowa i Bromma Stone z Kątów Opolskich, wyróżnienia dla Wenus z Łowkowic, nagrody marszałka dla Kost Bet z Aleksandrii w gminie Konopiska. W ubiegłorocznej imprezie udział wzięło 125 wystawców.